Zhlédněte prosím nabídku klempířských strojů a nářadí, které Vás ohromí svou kvalitou, vzhledem a především funkčností. Veškeré stroje splňují přísné technologické normy a jsou přízpůsobené profesionální klempířské nebo obvyklé dílenské práci. Výrobky jejichž popis najdete na naších stránkách patří do skupiny těch výrobků, bez kterých se neobejde žádná klempířská dílna. Zároveň je nutno podotknout, že mnohé z nabízených strojů a nářadí, z hlediska na svou cenu, si může pořídit doslova každý. Pokud akorát Vaše dílna nepatří k těm největším - neváhejte. Právě Vy jste tu správně. Z hlediska na své kompaktní rozměry a váhu, tyto výrobky nepotřebují velké a prostorné haly. Tyto stroje se již deset let úspěšně prodávají v celé Evropě - Francie, Německo, Španělsko, Rakousko, Slovensko, Polsko, Maďarsko aj.


                               


Technologie CNC

Veškeré součástky a pracovní dílce těchto strojů jsou vyráběné pomocí digitální technologie CNC.

Otočné části strojů, kužely aj. jsou vyráběné na moderních soustruzích CNC. Díky tomu je zajištěná dlouhá životnost a kvalitní práce těchto částí.

Pracovní lišty ohýbaček - části stroje, které přímo odpovídají za přesné a rovné ohýbání - jsou vyráběné na strojích CNC. 
K dispozici jsou rovněž frézy CNC s pracovní délkou 3,0m a 4,0m. Během jednoho pracovního cyklu lze přesně opracovat materiál bez viditelných výrobních nepřesností tak, jak je tomu během standardního ručního opracování strojů.

Konstrukční a nosné části strojů jsou rovněž opracované CNC stroji.

Poslední fázi výroby je ochrana stroje nanesením práškové barvy. K dispozici je profesionální lakovna. Veškeré stroje mají dvojí nános velmi kvalitní barvy.

Nabídka

Ohýbačky MAAD jsou vyrobené dle požadavku přísných evropských norem. Díky tomu tyto stroje jsou označené evropskou značkou kvality CE.

K dispozici jsou ohýbačky s pracovní lištou od 1,40m do 4,00m s možností práce s plechem tl. od 0,50mm do 2,00mm dle zvolené varianty. Veškeré ohýbačky jsou kompatibilní s řezacím zařízením (rotační nůžky). Dále tyto ohýbačky jsou vybavené přední dorazem, úhloměrem a zadním pracovním stolem.

V nabídce jsou rovněž stáčečky, zakružovací stroje apod.
Ruční klempířské nářadí od amerického výrobce MALCO, které si získalo přízeň mnohých klempířů a řemeslníků na celém světě.
 
V případě zájmu neváhejte kontaktovat naše zástupce nebo přímo naší prodejnu.

tel. +420 596 768 984, +420 775 571 733
ostrava@omak.cz